Nieuws  
 

De Stichting Collectieve Beveiliging Amsterdam (SCBA) en G4S gaan opnieuw samenwerken. Daartoe werd deze week een overeenkomst ondertekend. G4S bleek als beste te voldoen aan de wensen van de deelnemende bedrijven. Bovendien heeft het beveiliginsgbedrijf de nodige ervaring met andere (grote) collectieven opgedaan en kan zij de deelnemers maatwerkoplossingen bieden.

Al ruim 10 jaar werken SCBA en G4S samen aan de collectieve beveiliging in Amsterdam Zuid-Oost. In 2010 heeft de SCBA besloten deze dienst aan te besteden en G4S is uiteraard trots op het feit dat zij weer geselecteerd is als de best passende partner.

Daarbij is G4S blij dat zij een onderdeel kan en mag uitmaken van de professionaliseringsslag die de SCBA aan het maken is. Een van de uitkomsten van deze nieuwe aanpak is het Convenant Informatie-uitwisseling dat begin dit jaar is getekend door de Politie Amsterdam-Amstelland, G4S en de SCBA.

Het uiteindelijke doel is om in samenwerking met een groter aantal deelnemers de veiligheid op de bedrijventerreinen te verbeteren. Tevens is het de wens van SCBA om meer pro-actief en zichtbaar aanwezig te zijn.

De partijen hebben nu een nieuwe overeenkomst gesloten waarin betere voorwaarden zijn opgenomen die ten gunste moeten komen aan de deelnemers. Te denken valt aan het gebruik van cameratoezicht om de veiligheid op de bedrijventerreinen naar een nog hoger plan te brengen, maar ook het toegankelijker maken van het collectief voor nieuwe deelnemers.

Plaats op:
Datum: 11 november 2011
Categorie: Partnerships
Bron: G4S Beveiliging B.V.
Gerelateerde artikelen  
11-10-2010 Nieuws SCBA vernieuwt samenwerking met G4S
02-03-2011 Nieuws G4S sluit convenant ‘nieuwe snit'
04-04-2011 Nieuws Criminaliteit bedrijventerrein daalt door cameratoezicht
06-05-2010 Nieuws G4S beveiligt Giro d'Italia 2010 in Amsterdam
08-02-2010 Nieuws G4S beveiligt SAIL 2010
 
 

- partners -

 
 
 
 
 
© 2007 - 2012 Vakwereld. All rights reserved Pagina geladen in 0,29 seconden.