Nieuws  
 

Logica levert voor 3 jaar advies en technische ondersteuning aan het NATO Consultation, Command and Control Agency (NC3A). Het NC3A is gevestigd in Den Haag en Brussel.

NC3A houdt zich bezig met het ontwerpen en bouwen van kosteneffectieve communicatie- en informatiesystemen voor de politieke en militaire functies van het bondgenootschap. De eerste zes maanden van de 3-jarige samenwerking zijn recent succesvol afgesloten. De opdracht was in deze eerste periode goed voor een omzet van circa € 2,5 miljoen.

Logica ondersteunt NC3A met name op het gebied van zakelijke en technologische diensten. Hiervoor worden Logica consultants ingezet die gespecialiseerd zijn in complexe mission critical systemen. De kernactiviteiten van de consultants bestaan uit het maken van analyses en evaluaties, het ontwikkelen van software en het adviseren bij IT-trajecten.

"Wij zijn zeer trots de NATO te ondersteunen als adviseur. Logica heeft veel kennis van en ervaring in de publieke sector, wat één van de redenen was om voor ons te kiezen en wat ons uiteraard van pas zal komen in deze samenwerking", aldus Frank van Nistelrooij, Managing Director Public Sector bij Logica.

Plaats op:
Datum: 16 november 2011
Categorie: Nieuwe klant
Bron: Logica
Gerelateerde artikelen  
15-02-2010 Nieuws Mobotix blijft business succesvol ontwikkelen
17-05-2010 Nieuws Mobotix realiseert bijna 30% omzetgroei in 3de kwartaal
14-01-2011 Nieuws Goede samenwerking leidt tot daling criminaliteit
08-04-2010 Nieuws Helpdesk VPT breidt dienstverlening uit
04-02-2011 Nieuws Overheid laat kansen privaat toezicht liggen
 
 

- partners -

 
 
 
 
 
© 2007 - 2012 Vakwereld. All rights reserved Pagina geladen in 0,29 seconden.